open source web page creator

Cennet Homes Hakkında

Cennet Homes, Kuzey Kıbrıs’ta faaliyet gösteren bir inşaat şirketi olarak yeni evlerle birlikte birçok alanda da hizmetlerini sürdürüyor. İngiltere ve Kıbrıs’ta yıllarca inşaat alanında edindiği tecrübesi ile birlikte, Cennet Homes Direktörü Ahmet Cennetoğlu, güvenilir ve saygıdeğer bir işadamı olarak bilinmektedir. 

Gayrimenkul ve inşaat sektöründe kazandığı engin deneyimi ile Cennet Homes ekibi, alanlarında profesyonel bilirkişiler olarak, yatırımcılarla ve ev sahibi olmak isteyen müşterilerle birebir ilgilenerek yardımcı olmaktan memnuniyet duymaktadır. Yatırımın seviyesi, büyüklüğü, yeri ve şekli fark etmezsizin, Cennet Homes ailesi ile güvende ve mutlu olabilirsiniz. 

Cennet Homes’da, müşteri ve satış temsilcilerimiz ev satın almak veya yatırım yapmak isteyen müşterilerimize tavsiyelerde bulunarak doğru karar vermelerinde onlara yol gösterir. Türkçe, İngilizce ve Rusça konuşabilen ve giderek büyüyen ekibimiz, yerel Pazar ve inşaat alanındaki büyümeye uyum sağlayarak kendini daha da geliştirmektedir. 

Bizler, farklı ve geniş yelpazedeki alıcılar ve yatırımcılar için farklı lansman kampanyaları, yeniden satış ve yeni evlerin inşaatları konusunda da güvenilir ve deneyimliyiz.