best web site maker

300 GÜNÜ GÜNEŞLİ CENNET ADA


Hem çocukların hem de yetişkinlerin keyif alacağı muhteşem bir adada, Akdeniz’in pırıl pırıl sularıyla bütünleşen güneşli bir manzara, upuzun uzanan altın renkli kumsallar adeta cennetten bir parça gibidir. Tüm bu saydıklarımızın keyfini çıkarmak için kendinize gölge bir yer bulun, güneş kreminizi sürün ve hayatın tadını çıkarın!

İlkbahar ve Sonbahar mevsimlerinde iklim biraz daha serinler ve kavurucu sıcaklık biraz uzaklaşır. Hala sıcak diyebileceğiniz bu havada akşamüzeri gündüz giydiğiniz kısa kollunun üzerine ince bir ceket aldığınızı ve ılık meltemde bir fincan kahvenizi yudumladığınızı hayal edin. Bu adada iklimin size sunduğu muhteşem fırsatlardan yararlanabileceğiniz aktiviteler de yapabilirsiniz. Bisiklet, dağ yürüyüşleri, doğa keşifleri, birçok kara ve deniz sporları hem profesyonellerin hem de amatörlerin keyfine keyif katacaktır. 

Günlük yaşamın karmaşası ve yoruculuğundan uzaklaşmak ve sakinlik, huzur ve güzellik dolu bu hayatın tadını çıkarmak isteyenler için Kuzey Kıbrıs, tam bir cennet. Zengin mutfağı ve canayakın insanlarıyla yaşamak isteyeceğiniz bir ada. Kış aylarının bile oldukça yumuşak ve ılık geçmesi, soğuk ve yağmurlu ülkelerde yaşayanların ilk tercih sebebi. Ne de olsa yılın 300 günü güneşli bir adada yaşamanın ayrıcalığı paha biçilemez. 


En tercih edilen yer: Alsancak


Adanın en güzel sahillerinin olduğu Girne’de özellikle şehrin karmaşasından ve gürültüsünden uzaklaşmak isteyenlerin en fazla tercih ettiği bölgelerden biri Alsancak’tır. Girne merkeze sadece 9 km mesafede olan Alsancak, istediğiniz ve ihtiyacınız olan her yere ve her şeye oldukça yakın. Hastane, polis, alışveriş imkanı, eğlence ve dilediğiniz her hizmete kolaylıkla ulaşacağınız bir yer Alsancak. 

Alsancak’ta yaşamak bir ayrıcalık. Beşparmak dağları ve hemen gerisinde bulunan görkemli St. Hillarion Kalesi adeta yanı başınızda. Diğer yandansa pırıl pırıl sularıyla güne başlarken size yaşam enerjisi veren Akdeniz manzarası hayatınıza renk, huzur ve güzellik katacak. 

Alsancak’ta yaşam demek, tertemiz hava, sabah yürüyüşleri, spor ve sağlık demek. Alsancak’ta yaşam, huzurlu, konforlu, rahat ve güvenli yaşam demek.